Cat Snacks-Prima Softy Chicken & Catnip 50 gr

230.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

8 in stock

SKU: 8P9182 Categories: , Tags: ,

Mini biftek pule pa drithëra, pa misër, nuk përmban sojë apo përbërës të modifikuar gjenetikisht.

Ky ushqim është i përsosur për të aktivizuar, përkëdhelur dhe trajnuar macen tuaj.

Falë përbërjes së saj gjysmë të lagësht, mishi është i butë dhe i lehtë për t’u prerë në copa të përshtatshme për macet.

Përbërja:

Proteina e dehidratuar e pulës 35%, bizele të verdha, niseshte e lëngshme vegjetale, kolagjen, lëng mishi i mëlçisë së shpendëve 5%, mente e tharë 1%, vaj salmoni.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 33%, yndyrë e papërpunuar 13%, lagështi 10%, hiri i papërpunuar 7%, fibër bruto 1.2%, kalcium 1%, fosfor 0.8%, natrium 0.6%. Energjia e metabolizueshme: 3150 kcal/kg.

Aditivë ushqimorë për 1 kg:

Me konservues natyralë: acid citrik (E 330), acid DL-malik (E 296).

Udhëzues për ushqim:

I përshtatshëm për të gjitha rracat e maceve. Nuk rekomandohet për kotele nën katër muaj.Sigurohuni që uji i pijshëm të jetë gjithmonë i disponueshëm.

Be the first to review “Cat Snacks-Prima Softy Chicken & Catnip 50 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Snacks-Prima Softy Chicken & Catnip 50 gr

230.00 L

Add to Cart