Dog Food – Core Duo Protein Puppy 400 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

7 in stock

I përshtatshëm për qenushët (i rritur deri në 25 kg) deri në 12 muaj

Çdo kanaçe CORE 95 % Puppy Original përmban dy burime të proteinave shtazore plus një superushqim të pasur me antioksidantë. Kjo kanaçe përmban pulë, gjeldeti dhe kungull. Çdo recetë është pa drithëra, e mbushur me proteina dhe e fortifikuar me vitamina dhe minerale për të siguruar që qenushi juaj të ketë ushqimin që i nevojitet për t’u rritur. Shërbejeni si një vakt të plotë.

Përbërja:

75% mish pule [47% (zemra, mëlçi, mish, qafa, yndyrë pule), 28% lëng pule], 20% gjel deti (zemra, mëlçi, mish, qafa), 2,5% kungull, 1,3% minerale, 1% banane, 0,2% vaj peshku (burim i Acidit Docosahexaenoic).

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 929 Kcal/Kg ose 372 Kcal/Enë

 

 

Additional information

Weight 0.4 kg
Be the first to review “Dog Food – Core Duo Protein Puppy 400 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Core Duo Protein Puppy 400 gr

550.00 L

Add to Cart