Cat Snacks – Lamb Profine 50 gr

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

PËRBËRJA:

mish qengji të thatë, bizele të verdha, bizele jeshile, proteina të hidrolizuara të qengjit, yndyrë pule (e ruajtur me tokoferole), aronia të thata, mollë e thatë, fara liri, mëlçi pule e hidrolizuar.

UDHËZUES PËR USHQIM:

Gjithmonë sigurohuni që macja juaj të ketë shumë ujë të freskët për të pirë. Produkti nuk zëvendëson ushqimin e plotë.

PËRBËRËSIT ANALITIKE:

proteina e papërpunuar 35 %, përmbajtja e yndyrës 14 %, lagështia 10 %, hiri i papërpunuar 9,2 %, fibra e papërpunuar 2,5 %, kalcium 1,8 %, fosfor 1,4 %, omega 3 0,2 %, omega 6 1,3 %. Përmban antioksidantë natyralë të miratuar nga BE.

ENERGJIA E METABOLIZUESHME:

3 800 kcal / kg

Përdorimi më i mirë përpara datës së treguar në paketim. Ruajeni në vend të thatë dhe të freskët, shmangni rrezet e diellit direkte. Mbyllni përsëri pas hapjes.

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Cat Snacks – Lamb Profine 50 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Snacks - Lamb Profine 50 gr

250.00 L