2in1 dog food and water bowl – Rogz Large

3,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Një tas i brendshëm prej çeliku inoks i lëvizshëm e bën të lehtë sigurimin e ushqimit dhe ujit në të njëjtën kohë.
1. tas inox
2. tas melamine

Additional information

Weight 0.5 kg
Be the first to review “2in1 dog food and water bowl – Rogz Large”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

2in1 dog food and water bowl - Rogz Large

3,200.00 L

Add to Cart