TropiClean Shampoo-Papaya & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

8 in stock

Clear

Shampoja Papaya & Coconut është bërë me papaja, kokos dhe përbërës të tjerë tropikalë për të përkëdhelur kafshën tuaj në një shkumë luksoze. Pastruesi i butë i kokosit është unik, ashtu siç është dhe kafsha juaj. Kokosi pastron butësisht gëzofin nga papastërtitë, ndërsa papaja dhe kivi plotësojnë ekuilibrin natyror të lagështisë së lëkurës. Zbutësi rezulton në një shkëlqim të shëndetshëm, ndërsa parandalon lëkurën e thatë dhe gëzofin e ngatërruar. Me larje rutinë, kjo shampo dhe zbutës luksoz 2 në 1 do ta mbajë lëkurën dhe gëzofin e kafshës suaj të butë, me shkëlqim dhe të duket bukur.

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, zbutës natyral, përzierje organike e (ekstrakt papaje, ekstrakt kivi, ekstrakt mango, ekstrakt shege, ekstrakt yucca, ekstrakt kamomili), proteina bimore të hidrolizuara, vitaminë E, aromë, ekstrakt aloe .

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Be the first to review “TropiClean Shampoo-Papaya & Coconut 355 ml/592 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

TropiClean Shampoo-Papaya & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Add to Cart