Snacks për qen-Boxby Cold Pressed Lamb Treat 100 gr

450.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: BXB302 Categories: , ,

BOXBY COLD PRESSED LAMB TREAT është i përshtatshëm për qenushë dhe qen të rritur. Ky trajtim është hipoalergjik dhe përmban një proteinë të vetme të qingjit me përmbajtje të lartë mishi. Ky produkt është i cilësisë premium, i bërë me një recetë pa gluten dhe pa drithëra. Produkti është i paketuar në një qese 100g të rimbyllshme.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (70% Qengjit), Derivatet me origjinë bimore (2% Tapioka), Vajrat dhe yndyrat, Maja. Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 28%, Yndyrë bruto 8%, Hiri i papërpunuar 13%, Fibër bruto 2%, Lagështi 18%

Aditivë: konservues

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Snacks për qen-Boxby Cold Pressed Lamb Treat 100 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Cold Pressed Lamb Treat 100 gr

450.00 L

Add to Cart