TropiClean Shampoo Berry & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

6 in stock

Clear

TropiClean Berry & Coconut pastron kafshën tuaj, edhe pas aventurave më të rrëmujshme. Manaferra dhe mango sigurojnë një pastrim të thellë ndërsa tërshëra dhe kokosi rimbushin lagështinë natyrore për një gëzof të butë. Proteina natyrore dhe ekstrakti i manaferrës plotësojnë ekuilibrin natyror të lagështisë së lëkurës dhe gëzofit, duke i dhënë shkëlqim dhe erë shumë të këndshme. Për qentë dhe macet e të gjitha moshave (të sigurta edhe për njerëzit e tyre).

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, përzierje organike e (ekstraktit të manaferrës, ekstraktit të shegës, ekstraktit të luleshtrydhes, ekstraktit të boronicës, ekstraktit të mangos), proteinave bimore të hidrolizuara, aromës, vitaminës E.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Be the first to review “TropiClean Shampoo Berry & Coconut 355 ml/592 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

TropiClean Shampoo Berry & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Add to Cart