Fantasticat Crystal Baby Powder Pet Natura 5 Litër

1,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: RPMPNFCBP002 Categories: , Tags: , ,

Rërë kristalore për mace, ultra-absorbuese. Produkt natyral, ndalon rritjen e baktereve. Bllokon aromat e këqija duke shpërbërë mbeturinat e maceve.

Është mjaft ekonomike në raport me cilësinë qe ofron.

Përdorimi;

Duhet të mbushni kutinë me 7 cm Pet Natura®FantastiCat Crystal.

Largoni grumbujt e mbeturinave që bëhen, pjesa tjetër e mbeturinave mbetet e freskët.

Thjesht shtoni më shumë Pet Natura®FantastiCat Crystal për të zëvendësuar mbeturinat që hoqët.

Hidhni mbeturinat me mbeturinat shtëpiake. Mos e hidhni rërën e maceve në tualet.

Additional information

Weight 5 kg
Be the first to review “Fantasticat Crystal Baby Powder Pet Natura 5 Litër”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Fantasticat Crystal Baby Powder Pet Natura 5 Litër

1,600.00 L

Add to Cart