Dog/Cat Snacks-Plaited Nerve Lenda

330.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Nervi I derrit I tharë në formën e një gërshete që ofron proteina me origjinë shtazore. Lehtësisht I tretshëm , ndihmon në forcimin e dhëmbëve , ka një fuqi të madhe energjitike dhe fazorizon tranzitin intestinal. Ushqim I pasur me Vitaminen B1 dhe fibër.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog/Cat Snacks-Plaited Nerve Lenda”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog/Cat Snacks-Plaited Nerve Lenda

330.00 L

Add to Cart