Dog Sensitive Skin Shampoo 250 ml-Dr.Green

500.00 L1,000.00 L (-50%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

2 in stock

Gama e shampove për qen Dr. Green është formuluar në bazë të përbërësve natyralë dhe me një pH të përshtatur me atë të lëkurës së qenit dhe pa parfume shtesë, për ta bërë atë më të këndshëm për ta. Përbëhet nga 4 shampo në një enë plastike bio, 100% nga kallam sheqeri dhe i riciklueshëm dhe në një format të lëngshëm për lloje të ndryshme flokësh apo lëkure.

Ka ne bazë biotinë, ekstrakt të tërshërës, aloe vera dhe panthenol.

Biotina forcon flokët dhe nxit rritjen e shëndetshme.

Aloe vera hidraton flokët dhe favorizon rritjen e tyre, duke i dhënë forcë dhe shkëlqim për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminave. Përveçse është i butë me lëkurën e qenve dhe përmirëson ushqimin e tyre, ka veti antiseptike..

Pantenoli ose provitamina B5 është qetësuese për lëkurën dhe është një ushqim i rëndësishëm për qimet..

Ekstrakti i tërshërës ndihmon në trashjen dhe forcimin e flokëve, ndërkohë që i ushqen dhe hidraton butësisht.

 

Additional information

Weight 0.250 kg
Be the first to review “Dog Sensitive Skin Shampoo 250 ml-Dr.Green”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Sensitive Skin Shampoo 250 ml-Dr.Green

500.00 L1,000.00 L (-50%)

Add to Cart