Dog Food-Starter & Pregnant Lenda 6 kg

4,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Ushqim natyral super premium, i prodhuar për konsumim të përditshëm nga qentë femra shtatzëna, si dhe për këlyshët në procesin e shkëputjes nga gjiri. Ofron një sasi të madhe mishi të pulës dhe rosës, dhe barishte që ndihmojnë në parandalimin e problemeve të kyçeve e ndihmojnë sistemin tretës.

Nuk përmban grurë, qumësht, mish të kuq apo soje (përbërës me potencial të lartë alergjik)

Rekomandohet për femra dhe këlyshë të të gjitha madhësive dhe racave.

Additional information

Weight 6 kg
Be the first to review “Dog Food-Starter & Pregnant Lenda 6 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food-Starter & Pregnant Lenda 6 kg

4,600.00 L

Add to Cart