Dog Snacks-Boxby Trainer Mini Bones

350.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

992 in stock

Mini kockat Boxby Trainer janë ushqime të vogla me mish pule, qingji dhe viçi.

Snacks janë të pasura me vitamina. Ato kanë pak yndyrë dhe janë perfekte për trajnimin e qenushave dhe qenve të rritur.

Përbërja:

Drithëra, mish dhe derivate shtazore (4% pulë, 4% qengji, 4% viçi), vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 19%, Yndyrë bruto 4%, Hiri i papërpunuar 6.5%, Fibër bruto 1%, Lagështi 16%. Aditivët: Vitamina: A, D3, E

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Trainer Mini Bones”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Boxby Trainer Mini Bones

350.00 L

Add to Cart