Cat Litter-Ever Clean Little Free Paws 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

996 in stock

Clear
SKU: RPMEC12 Categories: , Tags: , ,

Grumbullimi i mbeturinave të maceve me një formulë unike që përfshin një përzierje të ekstrakteve të bimëve dhe që vepron shpejt e eleminon aromat.

Ideal për eliminimin e aromës pasi lufton aromat e urinës së maces, fekaleve dhe amoniakut në hapësira të vogla.

Teknika unike e karbonit aktivizon kurthet dhe bllokon aromat duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që thjesht ta maskojë atë.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 6 liter

Be the first to review “Cat Litter-Ever Clean Little Free Paws 6 L/10 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Litter-Ever Clean Little Free Paws 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Add to Cart