Cat Food – Core Tender Cuts Salmon 85 gr

230.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

995 in stock

SKU: UMTCST0037 Categories: , , Tags: , ,

I përshtatshëm për mace të rritura mbi 1 vjeç

Wellness CORE Tender Cuts Recipes janë ushqime të buta natyrale pa kokrra të shpendëve ose ushqimeve të detit, të kombinuara me perime dhe fruta të shëndetshme, duke përfshirë karotat, patatet e bardha të ëmbla, boronicat të shërbyera në salca të shijshme që japin një shije të papërmbajtshme.

Përbërja:

Lëng pule, pulë 19%, salmon 6%, ton 6%, niseshte patate, vezë, karrota 3%, mëlçi pule, minerale, boronicë, boronicat, patate të ëmbla të bardha.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Pesha e maces
(KG)
Sasia (85 g)
2-4 3-4
4-6 4-5
6-8 5-6

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 725 Kcal/Kg ose 62 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Cat Food – Core Tender Cuts Salmon 85 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

ushqim per mace me salmon Wellness Core

Cat Food - Core Tender Cuts Salmon 85 gr

230.00 L

Add to Cart