Ushqim për qen – Core Savoury Chicken 85 gr

300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: CSBSM0074 Categories: , , Tags: ,

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç

Krijuar vetëm për qentë e rracave të vogla – shije të shijshme, shumëllojshmëri me copa mishi dhe perime të shëndetshme që mund t’i shihni në salcat e shijshme.

Përbërja:

Pule 48%, Lëng pule, Mish viçi 4%, Fasule jeshile 3%, Speca të Kuq 3%, Niseshte patate, Mëlçi pule, Vezë, Minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 830 Kcal/Kg ose 71 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Ushqim për qen – Core Savoury Chicken 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Core Savoury Chicken 85 gr

300.00 L

Add to Cart