Dog Shampoo – Tropiclean SPA Comfort

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Kjo aromë e veçantë i ngjan sofistikimit relaksues. Livandoja qetëson shpirtin ndërsa tërshëra qetëson lëkurën. Çaji i bardhë i freskët përzihet me kivi dhe sjell freski të pastër dhe një ambient klasik luksoz. SPA Comfort Cologne gjithashtu përfshin një mbrojtës UV! Përdoreni në kombinim me Shampo Comfort SPA për efektivitetin maksimal.

Përbërësit: ujë, alkool denat, aromë, kivi, tërshërë, livando, çaji i bardhë, kastravec, xhenxhefil.

Additional information

Weight 0.125 kg
Be the first to review “Dog Shampoo – Tropiclean SPA Comfort”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Shampoo - Tropiclean SPA Comfort

2,500.00 L

Add to Cart