Shampo për qen – Tropiclean SPA Comfort

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Kjo aromë e veçantë i ngjan sofistikimit relaksues. Livandoja qetëson shpirtin ndërsa tërshëra qetëson lëkurën. Çaji i bardhë i freskët përzihet me kivi dhe sjell freski të pastër dhe një ambient klasik luksoz. SPA Comfort Cologne gjithashtu përfshin një mbrojtës UV! Përdoreni në kombinim me Shampo Comfort SPA për efektivitetin maksimal.

Përbërësit: ujë, alkool denat, aromë, kivi, tërshërë, livando, çaji i bardhë, kastravec, xhenxhefil.

Additional information

Weight 0.125 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen - Tropiclean SPA Comfort