Snacks për qen-Boxby Salmon

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: BXB504 Categories: , ,

Superushqimet Boxby janë të pasura me mish, perime, fruta ose barishte.

Boxby Superfood Salmon është zhvilluar për të ofruar mbështetje me kujdesin e tretjes dhe të kyçeve. Nuk ka drithëra dhe gluten.

Peshku dhe derivatet e peshkut (Salmoni 51%), Derivatet me origjinë bimore (karrota 26%, patate 26%, trumzë 1%), vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 20%, Yndyrë bruto 3%, Hiri i papërpunuar 3%, Fibër bruto 4%, Lagështi 20%.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore