Dog Food – Core Duo Protein Goat 400 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

2 in stock

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç të të gjitha madhësive dhe racave

Çdo kanaçe CORE 95% Duo Protein përmban dy burime të proteinave shtazore plus një superushqim të pasur me antioksidantë. Kjo kanaçe përmban gjelin e detit, dhinë dhe patate të ëmbël. Çdo recetë është pa drithëra, e mbushur me proteina dhe e fortifikuar me vitamina dhe minerale për të siguruar që qeni juaj të ketë ushqimin që i nevojitet për t’u rritur. Shërbejeni si një vakt të plotë.

Përbërja:

85% Gjel deti [56% (Zemra, Mish, Mëlçi, Qafa), 29% Lëngë gjel deti], 10% Dhi, 4% Patate e ëmbël, 1% Minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 1028 Kcal/Kg ose 411 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.4 kg
Be the first to review “Dog Food – Core Duo Protein Goat 400 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Core Duo Protein Goat 400 gr

550.00 L

Add to Cart