Massage brush Noir 19.5x10x3 cm

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: FMN232024 Categories: , Tags: , ,

Bërë nga goma të buta antistatike
E përkryer për të hequr qimet e lëshuara, pluhurin dhe për të përmirësuar qarkullimin e gjakut
Dorezë ergonomike e bërë nga plastika e fortë ABS
I përshtatshëm për të gjitha racat e maceve dhe qenit

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Massage brush Noir 19.5x10x3 cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Massage brush Noir 19.5x10x3 cm

1,500.00 L

Add to Cart