Furçë masazhi Noir 19,5x10x3 cm

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: FMN232024 Categories: , Tags: , ,

Bërë nga goma të buta antistatike
E përkryer për të hequr qimet e lëshuara, pluhurin dhe për të përmirësuar qarkullimin e gjakut
Dorezë ergonomike e bërë nga plastika e fortë ABS
I përshtatshëm për të gjitha racat e maceve dhe qenit

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Furçë masazhi Noir 19,5x10x3 cm