Top për qen – Kong Tennis Squeaker Large

1,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: TTS12520 Categories: , Tags: , ,

E përkryer për lojërat Squeaker. Materiali i topit nuk do të dëmtojë dhëmbët e qenit tuaj.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Top për qen - Kong Tennis Squeaker Large