Kong Tennis Squeaker Large

1,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: TTS12520 Categories: , Tags: , ,

E përkryer për lojërat Squeaker. Materiali i topit nuk do të dëmtojë dhëmbët e qenit tuaj.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Kong Tennis Squeaker Large”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore