Ushqim për qen – Core Duo Protein Duck 400 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

5 in stock

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç të të gjitha madhësive dhe racave

Çdo kanaçe CORE 95% Duo Protein përmban dy burime të proteinave shtazore plus një superushqim të pasur me antioksidantë. Kjo kanaçe përmban pulë, rosë dhe karrota. Çdo recetë është pa drithëra, e mbushur me proteina dhe e fortifikuar me vitamina dhe minerale për të siguruar që qeni juaj të ketë ushqimin që i nevojitet për t’u rritur. Shërbejeni si një vakt të plotë.

Përbërja:

85% mish pule [56% (zemra, mëlçi, mish, qafa, yndyrë pule), 29% lëng pule], 10% rosë [zemra, qafa], 4% karrota, 1% minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 915 Kcal/Kg ose 366 Kcal/En

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Core Duo Protein Duck 400 gr