Dog Food – Core Adult Low Fat 1800 gr/10 kg

2,400.00 L9,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

Clear

I përshtatshëm për të gjithë qentë e rritur të racave të mesme dhe të mëdha mbi moshën 1 vjeç.

I përshtatshëm për qentë e rritur që janë më pak aktivë, kanë nevojë për të reduktuar peshën ose janë të prirur për shtim në peshë.

Pa drithëra dhe i pasur me proteina, Wellness CORE Healthy Weight përmban gjelin e freskët si përbërësin numër 1. Kjo recetë natyrale është e mbushur me proteina shtazore me cilësi të lartë, së bashku me një përzierje unike të perimeve dhe superushqimeve të shëndetshme, botanike dhe suplementeve ushqyese, duke lënë jashtë mbushësit dhe drithërat.

Përbërësit kryesorë

Ne bëjmë çdo vakt të vlefshëm duke përdorur përbërës të cilësisë së lartë për të ndihmuar kafshën tuaj të jetojë një jetë të gjatë dhe të shëndetshme.

Gjel Deti

Burim i proteinave të shpendëve me cilësi të lartë

Bizele

Burim i shkëlqyer i proteinave dhe fibrave

Farë liri

I pasur me Omega-3, mbështet një lëkurë dhe shtresë të shëndetshme

Përbërja:

Gjel i detit 29% (Gjel i freskët 17%, Gjel i dehidratuar 12%), Pulë 24% (Pulë e dehidratuar 17%, Lëng mishi pule 5%, yndyrë pule 2%), Patate të thata, bizele, tul panxhari 4%, Proteina patate, Plot- Yndyrë fara liri, celulozë, vaj salmon 1%, karrota, mollë, rrënjë çikore e thatë (burim FOS dhe inulin) 0,5%, Ekstrakt maja (burim i manan-oligosakarideve) 0,5%, brokoli, spinaq, domate, boronica , Kastrati, Glucosamine Hydrochloride 100 mg/kg, Kondroitin Sulfat 100 mg/kg, Yucca Schidigera.

QEN MBI 55 KG: Shtoni 25 g për 5 kg shtesë.

USHQIMI I KOMBINUAR: Nëse ushqeheni me ushqim të lagësht, zvogëloni sasinë e thatë me 50 g për çdo 170 g ushqim të lagësht.

PËRMBAJTJA KALORIKE (E LLOGARITUR): Ky ushqim përmban 3,330 kcal/kg (energji e metabolizueshme) në bazë të ushqyerjes.

Natyrisht hipoalergjik, mbështet kafshët shtëpiake të ndjeshme ndaj ushqimit. Pa drithëra, grurë, grurë-gluten, misër, sojë, bulmet, vezë, mish viçi, ngjyra artificiale, aromatizues ose konservues.

Additional information

Weight N/A
Madhesia

,

Be the first to review “Dog Food – Core Adult Low Fat 1800 gr/10 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Core Adult Low Fat 1800 gr/10 kg

2,400.00 L9,300.00 L

Add to Cart