Dog Snacks-Boxby Protein Bites Beef

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

8 in stock

SKU: BXB115 Categories: , ,

Salsiçet Boxby Beef janë bërë nga 90% mish viçi, i tharë në furrë. Këto salcice premium me mish janë të pasura me energji dhe proteina.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (90% Mish viçi), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyra, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 30%, Yndyrë bruto 20%, Hiri i papërpunuar 5%, Fibër bruto 0.3%, Lagështi 28%.

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Protein Bites Beef”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Snacks-Boxby Protein Bites Beef

550.00 L

Add to Cart