Cat Food – Savoury Duos Tuna 79 gr

270.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: UMSDT0034 Categories: , , Tags: , ,

Është një ushqim i plotë për macet e rritura

Përbërësit: Lëng pule,Pulë 35%, Niseshte patate,Tilapia 3%, Ahi Tuna 3%,Karota 2.5%,Mëlçi pule, Vezë, Brokoli 0.5%, Mineralet.

Udhëzues për ushqyerjen: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftojeni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përbërësit analitikë: Proteina 6.9% Përmbajtja e yndyrës 7.8% Fibrat e papërpunuara 0.1% Hiri i papërpunuar 1.4% Lagështia 80%

Additional information

Weight 0.079 kg
Be the first to review “Cat Food – Savoury Duos Tuna 79 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

ushqim per mace me tuna Wellness Core

Cat Food - Savoury Duos Tuna 79 gr

270.00 L