Cat Food – Savoury Duos Duck 79 gr

240.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: UMSDD0032 Categories: , , Tags: , ,

Është një ushqim i plotë për macet e rritura

Përbërësit: Lëng pule, ujë i mjaftueshëm për përpunim, mish pule, niseshte patate, rosë, karrota, mëlçi pule, vezë, aromë natyrale, brokoli, kripë, klorur kaliumi, trikalcium fosfat, çamçakëz guar, taurinë, çamçakëz xanthan, çamçakëz karkaleci, natrium Sulfat i magnezit, vitamina [Suplement vitaminë E, hidroklorur tiaminë, niacin, suplement vitaminë A, hidroklorur piridoksinë, pantotenat d-kalciumi, suplement riboflavinë, acid folik, suplement vitaminë D3, biotinë, vitaminë B12 suplement Kloride, Mininc, Choline Çelat acid, Kelat aminoacid hekuri, kelat aminoacid mangani, kelat aminoacid bakri], jodur kaliumi, selenit natriumi.

Udhëzues për ushqyerjen: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftojeni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 898 Kcal/Kg ose 71 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.079 kg
Be the first to review “Cat Food – Savoury Duos Duck 79 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

ushqim per mace me proteine

Cat Food - Savoury Duos Duck 79 gr

240.00 L