Dog/Cat Snacks-Turkey Sticks Lenda

215.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: SPQLMV1060 Categories: , , , , , Tags: , ,

Gjeli i detit ka proteina me vlera të larta biologjike dhe aminoacide esenciale për trupin, si dhe përmirëson shëndetin e lëkures,muskujve,thonjve dhe qimeve apo gëzofit.Produkt I shkëlqyer për prodhimin e energjisë afatgjatë.

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog/Cat Snacks-Turkey Sticks Lenda”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Dr.Green & Lenda
  • Vendor: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog/Cat Snacks-Turkey Sticks Lenda

215.00 L

Add to Cart