Hygienic wipes for dogs – Vitakraft 60×90 cm

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: TH100125 Categories: , Tags: , ,

Mundesojne pastrimin e shpejte dhe efikas te gezofit dhe putrave te kafshes tuaj. Ne kete menyre eliminohet procesi i larjes se gjithe trupit.

Additional information

Weight 0.5 kg
Be the first to review “Hygienic wipes for dogs – Vitakraft 60×90 cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Hygienic wipes for dogs - Vitakraft 60x90 cm

1,500.00 L

Add to Cart