Dog Shampoo – Tropiclean Spa Pure

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

Pa shkaktuar lot dhe hipoalergjik, ky SPA i butë përdor një pastrues pa sapun duke e lënë lëkurën e kafshës suaj të shëndetshme dhe gëzofin e tyre të butë, të mëndafshtë dhe të pastër. Shampo SPA Pure është veçanërisht e dobishme për kafshët shtëpiake me lëkurë të ndjeshme ose alergjike dhe e përsosur për fytyrat me gëzof.

Përbërësit: uji, përzierje organike e tërshërës, frangipan, pastrues i butë i kokosit, Vitamina E.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog Shampoo – Tropiclean Spa Pure”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Shampoo - Tropiclean Spa Pure

2,500.00 L

Add to Cart