Dog Snacks-Rabbit Ears Lenda

410.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: SPQLMV10616 Categories: , , Tags: , , ,

I pasur me kalium, fosfor dhe vitamina, mishi i lepurit ka pak yndyrë dhe ndihmon tretjen. Ekulibron hipertensionin, acidin urik dhe kolesterolin. Mishi i lepurit është shumë i mirë për të parandaluar sëmundjet kardiovaskulare, një nga problemet më të zakonshme.

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Rabbit Ears Lenda”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Dr.Green & Lenda
  • Vendor: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore