Snacks për qen-Boxby Protein Bites Beef

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

7 in stock

SKU: BXB115 Categories: , ,

Salsiçet Boxby Beef janë bërë nga 90% mish viçi, i tharë në furrë. Këto salcice premium me mish janë të pasura me energji dhe proteina.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (90% Mish viçi), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyra, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 30%, Yndyrë bruto 20%, Hiri i papërpunuar 5%, Fibër bruto 0.3%, Lagështi 28%.

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Protein Bites Beef