Ushqim për qen-Profine 65% Lamb 400 gr

420.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

978 in stock

Përbërja:

qingj 65%, patate 5%, minerale.

Përbërësit Analitikë:

proteina e papërpunuar 10,6%, përmbajtja e yndyrës 6,8%, hiri i papërpunuar 2,5%, lagështia 75,0%, fibra e papërpunuar 0,4%

Shtesat Ushqimore për 1 kg:

vitaminë D3 200 IU, vitaminë E (rac-alfa-tokoferol) 30 mg, zink (si monohidrat sulfat zinku) 15 mg, mangan (si monohidrat sulfat mangan II) 3 mg, jod (si ujë pa kalciumiodat) 0,75 mg , selen (si selenit natriumi) 0,03 mg

Udhëzues për ushqyerjen:

Shërbejeni ushqimin e kanaçes në temperaturën e dhomës. Shërbimi mund të ndryshojë në varësi të aktivitetit të qenit dhe kushteve të jashtme. Bëni kujdes: sapo të hapet kanaçja, mbajeni në frigorifer. Uji i freskët duhet të jetë i disponueshëm. Mishi i Pastër Profine është ideal për t’u kombinuar me një lloj përkatës të gamës së Ushqimit të Thatë – Profine.

 

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Profine 65% Lamb 400 gr