Snack për kujdesin dentar – Vitakraft

350.00 L550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear
SKU: N/A Categories: , Tags: ,

Snack Dentar 3 në 1
Falë formës së veçantë të yllit dhe konsistencës elastike, Dental 3-in-1 Fresh ndihmon në pastrimin e plotë të dhëmbëve – përtypja ndihmon në heqjen e pllakave dhe gurëve.
Me një kombinim 3-në-1 të përbërësve aktivë për mbrojtjen e shëndetit të dhëmbëve: Pastërti + Kontrolli i pllakave + Zink

Additional information

Weight N/A
Madhesia

, ,

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për kujdesin dentar - Vitakraft

350.00 L550.00 L

Shto në shportë