Dental Care Snack – Vitakraft

350.00 L550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear
SKU: N/A Categories: , Tags: ,

Snack Dentar 3 në 1
Falë formës së veçantë të yllit dhe konsistencës elastike, Dental 3-in-1 Fresh ndihmon në pastrimin e plotë të dhëmbëve – përtypja ndihmon në heqjen e pllakave dhe gurëve.
Me një kombinim 3-në-1 të përbërësve aktivë për mbrojtjen e shëndetit të dhëmbëve: Pastërti + Kontrolli i pllakave + Zink

Additional information

Weight N/A
Madhesia

, ,

Be the first to review “Dental Care Snack – Vitakraft”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dental Care Snack - Vitakraft

350.00 L550.00 L

Add to Cart