Krehër për qen – Noir

2,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: KNPQ11229 Categories: , Tags: , , ,

Ideale për pastrimin e gëzofit. Çelik inox i galvanizuar. Dorezë ergonomike e bërë nga plastika e fortë ABS. I përshtatshëm për të gjitha racat e maceve dhe qenit. Kunjat e rrumbullakosura parandalojnë irritimin e lëkurës.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore