Snacks për qen-Boxby Calcium

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

SKU: BXB102 Categories: , , Tags: ,

Kockat tona të kalciumit Boxby janë kocka të vogla të bëra me mish pule dhe të pasura me kalcium. Kockat e kalciumit janë ushqime pa drithëra, pa gluten dhe me pak yndyrë.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (57% pule), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 34%, Yndyrë e papërpunuar 2%, Hiri i papërpunuar 9%, Fibër e papërpunuar 0.2%, lagështi 15%

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore