Lodër për qen – Kong Extreme Traxx Small

2,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: PM7422483 Categories: , Tags: , ,

KONG Traxx është një lodër e fortë e bërë nga gomë e qëndrueshme dhe e butë – një tjetër produkt me cilësi të lartë nga KONG. Forma e pazakontë e gomave e bën këtë lodër të lehtë për t’u mbajtur. Elasticiteti i gomës jep shumë argëtim në lojërat e hedhjes dhe të tërheqjes, pasi ajo kërcen në mënyrë të paparashikueshme. Gjithashtu, mund t’i vendosni në mes dhe snacks.

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Lodër për qen - Kong Extreme Traxx Small