Lodër për qen – Kong Wubba Classic

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: 035585800011 Categories: , Tags: , ,

Kong Wubba Classic është një lodër super-argëtuese, interaktive për qen, ideale për lojëra me gjuajtje dhe tërheqje me fëmijën tuaj. KONG Wubba është e destinuar për të luajtur dhe jo domosdoshmërisht për t’u përtypur dhe nuk duhet të lihet me kafshën shtëpiake pa mbikëqyrje.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Lodër për qen - Kong Wubba Classic