Shampo TropiClean Berry & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

6 in stock

Clear

TropiClean Berry & Coconut pastron kafshën tuaj, edhe pas aventurave më të rrëmujshme. Manaferra dhe mango sigurojnë një pastrim të thellë ndërsa tërshëra dhe kokosi rimbushin lagështinë natyrore për një gëzof të butë. Proteina natyrore dhe ekstrakti i manaferrës plotësojnë ekuilibrin natyror të lagështisë së lëkurës dhe gëzofit, duke i dhënë shkëlqim dhe erë shumë të këndshme. Për qentë dhe macet e të gjitha moshave (të sigurta edhe për njerëzit e tyre).

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, përzierje organike e (ekstraktit të manaferrës, ekstraktit të shegës, ekstraktit të luleshtrydhes, ekstraktit të boronicës, ekstraktit të mangos), proteinave bimore të hidrolizuara, aromës, vitaminës E.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo TropiClean Berry & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shto në shportë