Shampo TropiClean-Neem & Citrus 592 ml

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Vetëm për qen 12 javësh +

TropiClean Neem & Citrus siguron lehtësim efektiv dhe qetësim të acarimeve nga pleshtat dhe rriqrat. Gjithashtu largon aromën e kafshëve shtëpiake. Kjo shampo efektive (e njohur edhe si Lilaci Indian) pastron thellë me një shkumë të furishme kafshët shtëpiake më të pista dhe rezulton në një lëkurë të shëndetshme dhe gëzof me shkëlqim. Mund të përdoret gjithashtu si një shampo kundër yndyrës. Ju lutemi vini re, kjo shampo është krijuar për përdorim vetëm për qen.

Mos e përdorni tek macet. Mbajeni larg syve. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, ekstrakt neem, ekstrakt portokalli, glicerinë natyrale (lagështues), vaj fara susami, ekstrakt pishe.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

 

Additional information

Weight 0.6 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo TropiClean-Neem & Citrus 592 ml