Snacks për qen-Boxby Strips 100gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

9 in stock

SKU: BXB105 Categories: , ,

Boxby Strips janë shirita të shijshëm të bërë nga pula dhe peshku. Ky produkt është i gjithi natyral, nuk ka drithëra, nuk ka gluten dhe ka pak yndyrë.

Është i përshtatshëm për qenushë dhe qen të rritur dhe i përsosur për stërvitje sepse mund ta copëtoni lehtësisht në copa më të vogla. Produkti është i paketuar në një qese 100g të rimbyllshme.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (pule 46%), peshku dhe derivatet e peshkut (13%), derivatet me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 28%, Yndyrë bruto 2%, Hiri i papërpunuar 3%, Fibër bruto 1%, Lagështi 30%.

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Strips 100gr