Ushqim për qen-Profine Sallam me Gjel Deti+Perime 800 gr

400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: 8595602533282 Categories: , ,

Ushqimi i plotë – Përbërja:

90% mish gjeldeti dhe organe, 4% perime (karrota, bizele të gjelbra), 3% (vaj salmon, alga deti), lëng mishi, minerale, 0,1% barishte të thata (rrënjë çikore, borzilok, sherebelë).

Përbërësit analitikë:

Proteina e papërpunuar 9,0 %, yndyra e papërpunuar 11,0 %, hiri i papërpunuar 2,0 %, lagështia 70 %, fibra të papërpunuara 2,0 %, kalcium 0,1 %, fosfor 0,2 %, natrium 0,4 %.

Shtesat ushqimore në 1 kg:

vitaminë D3 (E671) 250 mg, vitaminë E (3a700) 150 mg, biotinë (3a880) 0,3 mg, zink (3b606) 15 mg, hekur (E1) 12 mg, mangan (E5) 2,5 mg, jodur kaliumi 3081) (3b2. mg, bakër (E4) 1 mg.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë larg rrezeve të diellit. Pasi të hapet, ruhet në frigorifer dhe përdoret brenda 3 ditëve.

Additional information

Weight 0.8 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Profine Sallam me Gjel Deti+Perime 800 gr

400.00 L