Kocka natyrale gjysmë proshutë për qen

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Kocka me lëng për mikun tuaj me gëzof. Ato janë të pasura me proteina dhe ofrojnë përfitime të mëdha për lëkurën dhe gëzofin e qenve tuaj. Ato nuk janë të gatuara, por thahen natyrshëm për të ruajtur të gjitha përfitimet e tyre ushqyese.

Ato janë të paketuara me vakum dhe të mbyllura për freski duke i bërë të papërmbajtshëm për qenin tuaj.

Këto kocka të shijshme do të ndihmojnë gjithashtu në reduktimin e krijimit të pllakës rreth dhëmbëve të kafshëve tuaja shtëpiake dhe në forcimin e mishrave të dhëmbëve.

Jepjani qenit tuaj si shpërblim dhe ai do ta adhurojë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Kocka natyrale gjysmë proshutë për qen