Ushqim për qen – Adult Acana 2 kg & 11.4 kg

3,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Qeni evoluoi nga ujku gri, duke ruajtur të njëjtën strukturë fizike dhe për këtë arsye kërkonte të njëjtën dietë e pasur me proteina nga paraardhësi i saj. Receta e Qenit të Rritur ACANA përfshin pulë, sparagu i Paqësorit dhe vezë, dorëzohen të freskëta ose të papërpunuara ** çdo ditë në kuzhinat tona, duke siguruar natyrshëm të gjithë lëndët ushqyese që ju nevojiten për ta mbajtur qenin të fortë dhe të shëndetshëm.

60% PËRBËRËS SHTAZORË TË NJË CILËSIE TË LARTË, PASUR ME PROTEINA DHE LËNDË USHQYESE
1/3 E PËRBËRËSVE JANË PULAT, PESHKU I FRESKËT DHE KRUDO**
3 LLOJE PROTEINASH SHTAZORE, NGA FURNIZUESIT TANË TË BESUAR
PREJA E PLOTË | SHPEND, PESHK, ORGANE DHE KOCKA
INFUZION I PËRBËRËSVE TË LIOFILIZUAR / AROMA NATYRALE TË FORTA
PERIME DHE FRUTA TË PLOTA DHE EKSTRAKTE BIMORE / TË FRESKËT

*Vlerë e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
**Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur
të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të
paprekshëm lëndën ushqyese

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Adult Acana 2 kg & 11.4 kg