Ushqim për mace – Pacifica Acana 1.8 kg

3,800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Acana Pacifica është e përbërë me 75% peshk
1/2 e peshkut në Acana është i freskët dhe i plotë, dhe 1/2 është i tharë ose vaj
5 lloje peshqish

Additional information

Weight 1.8 kg
Sasia

1.8 kg, 340 gr

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për mace - Pacifica Acana 1.8 kg