Ushqim për qen – Pacifika Acana 2 kg & 11.4 kg

3,200.00 L11,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Një dietë e pasur me peshk të plotë ofron lëndë ushqyese thelbësore, si acidet yndyrore Omega, në mënyrë natyrale dhe në formën e tyre më ushqyese.

Receta ACANA Pacifica përmban harengë të egër, skumbër , flounder të Paqësorit, Merluci I Atlantikut dhe peshku I kuq që dorëzohen të freskëta ose të papërpunuara ** çdo ditë në kuzhinat tona nga furnizuesit të cilët I njohim dhe I besojmë.
ACANA Pacifica i jep qenit tuaj gjithçka që ai ka nevojë për të jetuar i lumtur, i shëndetshëm dhe i fortë, me një shije që ata do ta pëlqejnë.

3 PËRBËRËSIT E PARË harengë, skumbër flounder të Paqësorit të freskëta ose krudo**
PAK E LIOFILIZUAR PËR NJËE SHIJE TË JASHTËZAKONSHME
PROBIOTIKË DHE FIBRA PËR TË MBËSHTETUR TRETJEN E DUHUR

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Acana & Orijen
  • Shitësi: Acana & Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Pacifika Acana 2 kg & 11.4 kg

3,200.00 L11,500.00 L

Shto në shportë