Dog Food – Pacifika Acana 2 kg & 11.4 kg

3,600.00 L13,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Një dietë e pasur me peshk të plotë ofron lëndë ushqyese thelbësore, si acidet yndyrore Omega, në mënyrë natyrale dhe në formën e tyre më ushqyese.

Receta ACANA Pacifica përmban harengë të egër, skumbër , flounder të Paqësorit, Merluci I Atlantikut dhe peshku I kuq që dorëzohen të freskëta ose të papërpunuara ** çdo ditë në kuzhinat tona nga furnizuesit të cilët I njohim dhe I besojmë.
ACANA Pacifica i jep qenit tuaj gjithçka që ai ka nevojë për të jetuar i lumtur, i shëndetshëm dhe i fortë, me një shije që ata do ta pëlqejnë.

3 PËRBËRËSIT E PARË harengë, skumbër flounder të Paqësorit të freskëta ose krudo**
PAK E LIOFILIZUAR PËR NJËE SHIJE TË JASHTËZAKONSHME
PROBIOTIKË DHE FIBRA PËR TË MBËSHTETUR TRETJEN E DUHUR

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Be the first to review “Dog Food – Pacifika Acana 2 kg & 11.4 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Pacifika Acana 2 kg & 11.4 kg

3,600.00 L13,000.00 L

Add to Cart