Cat Food- Salmon & Chicken Pate Acana 85 gr

220.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ACWPCSCL0085 Categories: , ,

Salmon (26%),pulë(17%), peshk ton(15%), supë kockash pule(13%),supë me peshk të lëmuar (13%),kungull i dehidratuar -i thatë, vaj salmoni (1%),minerale.

Pate-ja jonë prej salmon me pulë i pasur me proteina shtazore është menduar për të kënaqur kërkesat e cdo lloj macjeje.
Përbëerësit shtazor të cilësisë së lartë sic është supa e kockave garantojnë një ushqim me cilësi të lartë ,për të cilën macja ka një nevojë jetike pasi e ndihmon atë për të qëndruar aktive dhe e shëndetshme.

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Cat Food- Salmon & Chicken Pate Acana 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food- Salmon & Chicken Pate Acana 85 gr

220.00 L

Add to Cart